mapa serwisu login kontakt
Polski English

Polska Grupa Użytkowników Linuxa (PLUG) zaprasza wszystkich sympatyków GNU/Linuksa a także Wolnego i Otwartego Oprogramowania już po raz trzynasty na Jesień Linuksową! Szczegóły na temat imprezy znajdują się tutaj.

Polecamy wam także pozostałe konferencje tematyczne, organizowane lub współorganizowane przez PLUG: PHPCon Poland dla entuzjastów języka PHP, PyCon PL dla programistów Pythona, dBConf dla bazodanowców wszelakiej maści, a także kolejną edycję spotkania SmartDevCon, poświęconego technologiom mobilnym.

aktualności

aktualności w RSS 2.0

przenieśliśmy... hotel!

Miłość góry przenosi, a my przenieśliśmy… hotel! Tym razem, podobnie jak w ubiegłych latach, spotkamy się w hotelu Orle Gniazdo, ale (uwaga!) ‒ nie w Szczyrku, tylko nieopodal Huciska ‒ malowniczo położonej wsi w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej. To nadal Orle Gniazdo. Takie samo, ale czy to samo? Musicie koniecznie przyjechać i sprawdzić!

rejestracja


Załóż konto, by móc korzystać z pełnej funkcjonalności serwisu. To nie to samo, co zgłoszenie uczestnictwa.

Jeśli masz już konto, zaloguj się.


zalogowanych użytkowników: 0
odwiedzających gości: 3
Zostań Sponsorem Jesieni Linuksowej!

Społeczność


Weź udział w dyskusjach na temat Jesieni. Podaj swój e-mail i rozmawiaj z innymi osobami na liście wysyłkowej.

nasz fanpage na Facebooku konferencja na joind.in obserwuj mnie na Twitterze Jesień na Google+

Ta strona wykorzystuje cookie sesyjne w celu identyfikacji użytkowników serwisu. Szczegóły na ten temat zawiera Polityka prywatności i plików cookie.
wyk. D. Grzesista, dgnet.pl; wersja z 2015.04.20