mapa serwisu login kontakt
Polski English

o Jesieni


logo PLUG Jesień Linuksowa to spotkanie towarzysko-naukowe skupiające miłośników Wolnego Oprogramowania i GNU/Linuksa, organizowane przez zarząd stowarzyszenia Polska Grupa Użytkowników Linuxa (PLUG).
W programie znajdują się zarówno oficjalne prelekcje, półoficjalne dyskusje panelowe, a także towarzyskie spotkania i elementy rozrywkowe. Celem konferencji jest stworzenie warunków do spotkania się ludzi związanych ze środowiskiem Wolnego Oprogramowania, umożliwienie im nawiązania kontaktów, wymiany doświadczeń, pomysłów i planów na przyszłość.

Impreza ta jest skierowana zarówno do profesjonalistów jak i do osób, które niedawno zainteresowały się GNU/Linuksem czy Wolnym Oprogramowaniem. Dzięki zróżnicowanej agendzie, konferencja daje możliwość ugruntowania lub poszerzenia swojej wiedzy w prezentowanych obszarach.
Jesień ma charakter niekomercyjnego spotkania sympatyków PLUG. W chwili obecnej jest jedynym spotkaniem PLUG poświęconym systemowi GNU/Linux oraz Wolnemu i Otwartemu Oprogramowaniu.

Dla osób, które z różnych przyczyn potrzebują faktury, odbywa się – już zupełnie komercyjnie – spotkanie o tej samej nazwie, w tym samym miejscu i czasie, ale organizowane i fakturowane przez firmę obsługującą klientów biznesowych.

czas i miejsce

Jesień tym razem odbędzie się w dniach od 6 do 8 listopada 2015 r. w Hotelu „Orle Gniazdo” w Hucisku. Więcej na jego temat można znaleźć na stronie hotel.

ceny

Jak to zwykle bywa na spotkaniach organizowanych przez PLUG, w miarę upływu czasu będą malały zniżki z tytułu wczesnej rejestracji. Maksymalne zniżki pozwalają w tym roku na uczestnictwo w pełnym wymiarze czasowym już od 280 zł. W wyjątkowych sytuacjach (czego oczywiście nie polecamy) istnieje możliwość uczestnictwa w imprezie w skróconym czasie, od soboty, i w związku z tym prawo do jeszcze niższej ceny.
Kalkulator cenowy na 2015 udostępnimy przed rozpoczęciem rejestracji.

poprzednie edycje

Jesień Linuksowa ma bogatą historię. Zachęcamy do odwiedzenia jej archiwalnych stron: 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003

Złoty Sponsor Jesieni Linuksowej 2015 Brązowy Sponsor Jesieni Linuksowej 2015 Grafitowy Sponsor Jesieni Linuksowej 2015 Zostań Sponsorem Jesieni Linuksowej!

Główny Partner Medialny

interia.pl

Patroni Medialni

OSWorld
Siódmy
Linux.pl
Linuxportal.pl
Linux Magazine Polska
spotkania-it.pl

Ta strona wykorzystuje cookie sesyjne w celu identyfikacji użytkowników serwisu. Szczegóły na ten temat zawiera Polityka prywatności i plików cookie.
wyk. D. Grzesista, dgnet.pl; wersja z 2015.05.15