mapa serwisu login kontakt

Słów kilka o spotkaniu...


logo PLUG Jesień Linuksowa to spotkanie towarzysko-naukowe skupiające miłośników Wolnego Oprogramowania i GNU/Linuksa, organizowane przez zarząd stowarzyszenia Polska Grupa Użytkowników Linuxa (PLUG).
W programie znajdują się zarówno oficjalne prelekcje, półoficjalne dyskusje panelowe, a także towarzyskie spotkania i elementy rozrywkowe. Celem konferencji jest stworzenie warunków do spotkania się ludzi związanych ze środowiskiem Wolnego Oprogramowania, umożliwienie im nawiązania kontaktów, wymiany doświadczeń, pomysłów i planów na przyszłość.

Impreza ta jest skierowana zarówno dla profesjonalistów, jak i osób, które niedawno zainteresowały się GNU/Linuksem czy Wolnym Oprogramowaniem. Dzięki zróżnicowanej agendzie, konferencja daje możliwość ugruntowania lub poszerzenia swojej wiedzy w wybranych tematach.

Impreza ma tak jak co roku charakter niekomercyjnego spotkania sympatyków PLUG. Dla osób, które z różnych przyczyn potrzebują faktury, odbywa się – już zupełnie komercyjne – Szkolenie Informatyczne Jesień Linuksowa 2010, organizowane przez firmę dgnet.pl w tym samym miejscu i czasie.

czas i miejsce

Jesień odbędzie się w dniach od 24 do 26 września 2010 r. w Centrum Szkoleniowo-Wypoczynkowym Gwarek w śląskim Ustroniu Jaszowcu.
Ośrodek jest prawie największy z dotychczasowych (większa była tylko Wiecha). Dysponuje aż 160 miejscami noclegowymi, dwoma salami konferencyjnymi, siłownią, solarium, sauną, basenem z podgrzewaną wodą (na wolnym powietrzu), kawiarnią i ogródkiem letnim z grillem. Dla lepszego rozeznania, prezentujemy kilka zdjęć, wykonanych podczas wizyty w ośrodku, w czerwcu 2010.

Gwarek nie ma wolnostojących bungalowów. Wszystkie miejsca noclegowe znajdują się w połączonych budynach hotelu i prezentują bardzo zbliżony, wysoki poziom. Pokoje są jedno- dwu-, trzy- i czteroosobowe.
Szczegóły na temat dojazdu znajdują się na stronie Dojazd.

ceny

Jak to zwykle bywa na spotkaniach organizowanych przez PLUG, ceny będą rosły w miarę upływu czasu. Najniższa, dla uczestników spotkania to 200 zł od osoby, najwyższa, dla uczestników szkolenia, to 451 zł. Szczegółowy cennik jest dostępny na tej stronie.

poprzednie edycje

Jesień Linuksowa ma bogatą historię. Zachęcamy do odwiedzenia archiwalnych stron: 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003

Złoty Sponsor


Microsoft

Patroni Medialni


thecamels.org
osblog.pl
linuxnews.pl
Linux Magazine

wyk. D. Grzesista, dgnet.pl; wersja z 2010.09.09