mapa serwisu login kontakt
Polski English

o Jesieni


logo PLUG Jesień Linuksowa to spotkanie towarzysko-naukowe skupiające miłośników Wolnego Oprogramowania i GNU/Linuksa, organizowane przez zarząd stowarzyszenia Polska Grupa Użytkowników Linuxa (PLUG).
W programie znajdują się zarówno oficjalne prelekcje, półoficjalne dyskusje panelowe, a także towarzyskie spotkania i elementy rozrywkowe. Celem konferencji jest stworzenie warunków do spotkania się ludzi związanych ze środowiskiem Wolnego Oprogramowania, umożliwienie im nawiązania kontaktów, wymiany doświadczeń, pomysłów i planów na przyszłość.

Impreza ta jest skierowana zarówno do profesjonalistów jak i do osób, które niedawno zainteresowały się GNU/Linuksem czy Wolnym Oprogramowaniem. Dzięki zróżnicowanej agendzie, konferencja daje możliwość ugruntowania lub poszerzenia swojej wiedzy w prezentowanych obszarach.
Jesień ma charakter niekomercyjnego spotkania sympatyków PLUG. W chwili obecnej jest jedynym spotkaniem PLUG poświęconym systemowi GNU/Linux oraz Wolnemu i Otwartemu Oprogramowaniu.

Dla osób, które z różnych przyczyn potrzebują faktury, odbywa się – już zupełnie komercyjnie – spotkanie o tej samej nazwie, w tym samym miejscu i czasie, ale organizowane i fakturowane przez firmę obsługującą klientów biznesowych.

czas i miejsce

Jesień tym razem odbędzie się w dniach od 7 do 9 listopada 2014 r. w Centrum Kongresów i Rekreacji „Orle Gniazdo” w Szczyrku. Więcej na jego temat można znaleźć na stronie hotel.

ceny

Jak to zwykle bywa na spotkaniach organizowanych przez PLUG, w miarę upływu czasu będą malały zniżki z tytułu wczesnej rejestracji. Maksymalne zniżki pozwalają w tym roku na uczestnictwo w pełnym wymiarze czasowym już od 260 zł. W wyjątkowych sytuacjach (czego oczywiście nie polecamy) istnieje możliwość uczestnictwa w imprezie w skróconym czasie, od soboty, i w związku z tym prawo do jeszcze niższej ceny.
Kalkulator cenowy na 2014 udostępnimy przed rozpoczęciem rejestracji.

poprzednie edycje

Jesień Linuksowa ma bogatą historię. Zachęcamy do odwiedzenia jej archiwalnych stron: 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003

Samsung Microsoft Selleo OSEC

Patroni Medialni

OSWorld
Siódmy
Linux.pl
Linuxportal.pl
Linux Magazine
Kariera Plus

Ta strona wykorzystuje cookie sesyjne w celu identyfikacji użytkowników serwisu. Szczegóły na ten temat zawiera Polityka prywatności i plików cookie.
wyk. D. Grzesista, dgnet.pl; wersja z 2016.04.19